| anonim_4396 a întrebat:

După cât timp rezultatele celor care n-au depus contestatie nu vor mai fi valabile pe site-ul edu? Am văzut că primul rând (inainte de contestatii) este primul dezactivat si doar ultimele 2 mai sunt valabile.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

De la un an la altul se schimbă asta, probabil in 3 zile dispar

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"inainte de contestatii" la ce examen?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Bacalaureat

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Vrei sa zici ca in 3 zile dispar rezultatele celor ce n-au depus contestatie, nu?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, după afișarea contestațiilor, cam așa a fost anul trecut

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

De la un an la altul se schimbă asta, probabil in 3 zile dispar