| PatruCalin a întrebat:

Salutare.
Îmi poate spune cineva ce profesie poți avea după terminarea facultății de farmacie?
Urmează să dau acolo ai aș vrea să știu ce pot să fac după ce o sa termin

Răspuns Câştigător
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Hei, poti fi una din astea, suna destul de ok; doctor farmacist, asistent de farmacist, specialist in fabricarea medicamentelor si a vaccinelor, Asistent de cercetare biochimist, Asistent de cercetare biolog, Medic farmacist in cercetare

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea se alege in functie de ce profesie o sa faci dupa ce o termini in p... mea, facultatea nu se face asa la p...

Răspuns utilizator avertizat