| MarcuPopescu a întrebat:

Salutare,îmi trebuie pentru o tema.Ce va place mai mult sa vizitați o grădina botanica online sau fizic și de ce?

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tie ce ti-ar placea mai mult, sa te uiti la televizor la o emisiune despre cum traiesc oamenii bogati sau sa fii un om bogat?

| Werrich a răspuns:

Salutare! Mie imi plac serele cu plante exotice, dar si sectorul cu trandafiri (Gradina Botanica Cluj-Napoca, Iasi, Bucuresti)

| Vântulalb a răspuns (pentru Werrich):

Citesc pe net acum ca la Iasi este "Expoziţia "Flori de toamnă" 2020, Grădina Botanică Iaşi". Daca esti pe aproape, mergi sa o vezi si pentru mine. happy

| Vântulalb a răspuns:

Fizic, nici nu incape indoiala.
Pe langa parfumul florilor? Pe langa culorile naturale (camera denatureaza culorile)? Pe langa vedera de ansamblu? Pe langa multe altele? Oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic, ca sa pot mirosi florile.

| 9Florin9 a răspuns:

As prefera sa o vizitez fizic, deoarece o vad mai clar.