| Den1597 a întrebat:

Salutare! Încerc să dau și eu titularizarea pentru învățămăntul preșcolar și în dosarul pentru înscriere la titularizare este o secțiune pe care nu știu a o completa. Aceasta spune așa: "Declarație, privind veridicitatea conținutului dosarului de înscriere la etapa de... care este etapa? Sau ce ar trebui să scriu aici? Dau fundiță instant. Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Completezi:
Pentru etapa de înscriere la "Concursul pentru ocuparea posturilor didactice/catedrelor declarate vacante/rezervate in invatamantul preuniversitar pentru anul școlar 2021-2022"

Poți să mai adaugi:
Declar ca toate documentele dosarului de inscriere sunt conforme cu originalele, imi aparttin si sunt obtinute legal
(vezi tu daca mai trebuie si rândul de sus, poate ca e tiparit deja in declaratie, iar tu doar semnezi)

Si success in iulie, la examen!

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Etapa nu înseamnă examenul în sine?

| Mopmop a răspuns:

Intrebarea este aprobata. Asteapta acum raspunsurilehappy
Nu vad formularul tau dar presupun ca ar trebui sa scrii gen TITULARIZARE. posibil sa faca referire ca actele atasate sau informatiile date de tine sunt confirme cu realitatea.
Nu sunt sigur, mai asteapta si alte raspunsuri!

| Mopmop a răspuns (pentru Mopmop):

Conforme* - ma bate autocorectorulhappy

| Den1597 explică:

Câte ore durează aprobarea întrebării?

| Den1597 explică:

Nu știu ce sa zic! Ideea este că dacă sun la Inspecroratul Municipiului Bucuresti mi se inchide in nas, spunandu-mi-se ca am pe site tot ceea ce trebuie să știu. Am sunat eu de câteva ori, au sunat prietenii mei, tot cu aceiasi întrebare, și cu acași răspuns, ca de fiecare dată.