| MrRazvy a întrebat:

La facultatea de Bioinginerie Medicala din cadrul UMF Iasi se pune mult accent pe matematica? Pentru admitere intra materia de M1 sau M2? Eu fac M2 la liceu, credeti ca am sanse sa intru daca dau admitere la mate?
Astept raspunsuri de la persoane care studiaza / cunosc pe cineva care studiaza la Bioinginerie / sunt interesati sa intre la aceasta facultate si detin informatii ce ma pot ajuta. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| CurcaRobert a răspuns:

Te astept pe santier