| leoleutzu395 a întrebat:

M-am gandit sa dau la facultatea de automatica si calculatoare in Bucuresti sau de medicina tot Bucuresti, voi ce parere aveti?
Stiu ca la facultatea de automatica si calculatoare se da admitere la matematica si fizica/informatica. Daca sunteti studenti la una din facultati imi puteti lasa mesaj si sa imi spuneti cum este si la ce se sustine examene in toti anii?
Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii, cele doua facultati au profile total diferite, una de cealalta!
Una studiaza computerele si sistemele lor de operare, cealalta oamenii!
Facultatea ti-o alegi in functie de ce te-ai vedea tu profesand ZI de ZI, tip de 40 de ani!
Nu intreba aici, ca fiecare isi spune parerea lui personala, iar pe tine nu te ajuta cu nimic, ce vor altii.
Fa bine si judeca pentru tine, alegand ce vrei TU sa faci zi de zi, pentru urmatorii 40 de ani!