| leoleutzu395 a întrebat:

Ma gândeam sa urmez ceva pe drept sau academia de politie! Eu sunt a 12 a pe mate info. As vrea sa urmez la drept, dar nu stiu în cadrul carei universități ASE, Unibuc sau celei de politie! Ma ajutați va rog cu un sfat? Am înțeles ca nu se găsesc locuri de munca dupa ce termini si nu as vrea sa urmez undeva unde e asa

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În ambele profesii este nevoie de oameni, nu ai înțeles bine.

| zilog a răspuns:

Mai bine drept
pentru ca militian te injură toată lumea
dar ca avocat te iubesc cei pe care ii scapi de nedreptăți

| Marian7777 a răspuns:

Ar fi trebuit la filologie să fi. și eu as fi vrut la mate infolaughing