| RazvanBaboy a întrebat:

Salutare, mie nu prea imi place scoala recunoscand sunt un elev in clasa a-7-a si am deja undeva la 40 de absente, dar am si eu o intrebare care poate unii stiti ca mi-e urat sa intreb doctorul de familie, poate pune mai multe date ex 13.10 >=16-10-2020/ 21.10 >= 23.10. 2020

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poate pune mai multe date fără motiv.

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cand vei fi un adult care trebuie sa se intretina si sa plateasca facturi, crezi ca o sa-ti poata da medicul de familie o scutire?

"Razvan Baboy poate obtine mancare si haine gratuit si este scutit de plata chiriei si utilitatilor, pentru ca sufera de lene cronica si lipsa de calificari"

| AnastasiaK a răspuns:

Pe o singură scutire? Nu. Poate in schimb sa-ti dea mai multe scutiri.

Oricum, ar fi frumos pentru astia ca voi sa se aplice si la scoala acelasi principiu ca la facultate: cu sau fara scutire, daca ai prea multe absente, tot refaci anul

| Vântulalb a răspuns:

Nu.

| Unsfatbun a răspuns:

Băiețel, pune mâna pe carte și invață. Altfel vei avea o soartă crudă.
Treaba ta, sa stii! Mai bine lucrezi toată viața ta la cravată și costum, decât in salopete și prin ploaie sau caniculă!
Fratele tău te invață de bine!

| Seftix a răspuns:

Daca duci pliculetu cu 50 de lei da