| DeikrAndrei a întrebat:

Salutare, oameni! In primul rand, vreau sa va spun ca sunt in clasa a 11 a pe profil bio-chimie. Vreau sa merg la facultate la Bucuresti, la psihologie, dar nu prea stiu nimic despre aceasta facultate. Daca se poate sa imi explicati cate ramuri are, daca se da admitere, cati ani faci, si altele, pe care voi le stiti. Vreau si ceva sfaturi. Vreau sa stiu si ce studiezi in fiecare an si semestru, vreau sa stiu si cate materii sunt, vreau sa stiu si daca e o facultate grea, vreau sa stiu tot ce imi puteti spune despre facultate. Va multumesc mult anticipat! Cel mai bun raspuns primeste funda, normal!

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Acesta este site-ul Facultății de Psihologie și Științele Educației din cadrul Universității din București: http://fpse.unibuc.ro/
Aici poți găsi toate detaliile de care ai nevoie și toate răspunsurile. La unele departamente (ramuri) există admitere, la altele nu, găsești pe site orarul, profesorii, specializările, etc. Multă baftă!