| DixieP a întrebat:

Stie cineva din cate variante este ales subiectul pentru capacitate? Eu stiam ca sunt 2, dar am văzut undeva scris "varianta 9" si vreau sa cunosc si detaliul asta.
Mersi frumos! big grin

Răspuns Câştigător
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Se extrage in dimineata respectiva un test de catre ministru (daca va mai fii unul) din 10 variante.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei care fac variantele (10 la numar), sunt in echipe si fac subiectele in noaptea de dinainte de examen. Acestia nu au acces cu cei de dinafara. Iar in dimineata examenului se trage subiectul.