| Cristi3000 a întrebat:

Salutare!
Stie cineva unde as putea gasi un site de carti sa le pot citi online(un gen de biblioteca online).Am nevoie de resurse pentru o lucrare despre boala Alzheimer...
Nu prea am timp de biblioteca live big grin, multumesc...

Răspuns Câştigător
| Aimee33 a răspuns:

Buna! :)
Incearca: www.scribd.com
Ciao!

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ai destul pe Google, Wikipedia dar vezi ca nu e o sursa enciclopedica adevarata. Acolo cam oricine poate adauga. Poate ti-ar trebui un manual de specialitate, de la biblioteca. Desi exista destuuuuuuuul, si pe internet. Daca ai o lucrare, poate ca nu-ti recomand sa te bazezi doar pe Wikipedia. Vezi si tu carti pe net.

| Cristi3000 explică (pentru Lawliet14):

Stiu,da asa, se gasesc multe si pe wiki, dar nu pot adauga la biografie situl wiki big grin...

| Lawliet14 a răspuns (pentru Cristi3000):

Pai si acolo sunt surse, cred.