| Edisor27 a întrebat:

Ce scenarii aveți voi privind recuperare orelor și darea de note? Excluzând înghețarea anului școlar, deoarece și ministrul educației exclude acest fapt.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil o sa învățați toata vara

| florin926481f a răspuns (pentru suntserios):

Nu ar fi corect atata timp cat in perioada asta facem lectii online si primim mai multe teme decat atunci cand mergeam la scoala. Unde ar mai fi vacanta de vara ca asta de acum nu e vacanta

| suntserios a răspuns (pentru florin926481f):

Nimic din ce se întâmplă nu e corect. Dar asta e realitatea. Strangem toti din buci anul asta si nu umblam cu mofturi