| brigh7ness a întrebat:

Credeti ca 2 pixuri imi sunt de ajuns la bac? Adica am un pix + o rezerva.

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți câte unul pentru fiecare zece pagini pe care intenționezi să le umpli. Mai ia 1-2 pentru colegii din față-spate-stânga-drepta. Adică fii blindat!

| brigh7ness explică (pentru sierra1):

Hahaha! Buna asta!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E bine să ai 2-3 pixuri, chiar dacă unul îți va fi de ajuns. Întotdeauna e ok să ai unul/două și de rezervă, în caz că ai probleme cu unul, îl iei la rând pe al doilea.
Important e ca mina (pasta) să aibă aceeași nuanță, adică să nu difere culorile.

| brigh7ness explică (pentru floresdemayo):

Buna, multumesc pentru raspuns. Sunt aceeasi nuanta.
Am vazut cu ceva timp in urma ca ai raspuns unui user cu un film, era vorba de un baietel daca nu ma insel (am vazut doar trailer-ul) care se indragosteste de o tipa bruneta mai mare decat el, filmul e asemanator lui The Reader. Dar nu mai stiu nicicum numele, oare m-ai putea ajuta si cu dilema asta?

| floresdemayo a răspuns (pentru brigh7ness):

Nu știu la care din ele te referi. Sunt mai multe.
Vezi Malena (2000)- https://www.youtube.com/watch?v=W-YD2Y8ojYE
Și Iubire de probă cu Melanie Griffith e fain.
Lasă filmele, concentrează-te pe lucruri mai importante. Mâine ai bac-ul! )) Succes!

| brigh7ness explică (pentru floresdemayo):

Sigur l-am picat azi la mate. Despre Malena e vorba, multumesc!

| floresdemayo a răspuns (pentru brigh7ness):

Cum așa? Păcat. Ce mai pot zice? Încearcă să te pregătești mai bine pentru a doua sesiune.

| LPCTSTR a răspuns:

Oh my...
Îți iei cât mai multe.

| brigh7ness explică (pentru LPCTSTR):

Cam cate? vreo 42?

| LPCTSTR a răspuns (pentru brigh7ness):

Dacă reuștești să scrii cu atâtea...

| CVane a răspuns:

Haha,am avut odata un examen si luasem vreo 3 pixuri, unul nu a mai mers cand am inceput sa scriu laughing

| brigh7ness explică (pentru CVane):

Am patit si eu sa iau un pix si sa mearga 2 secunde apoi pauza laughing

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Normal. Nu iti face griji. Dar mai bine ei doua pixuri, nu un si o rezerva, ca poate se hotaraste sa nu mai scrie.

| barosanu69 a răspuns:

Ia-ti 10 - 11

| brigh7ness explică (pentru barosanu69):

Mi-am luat 13, ca pica Ion si daca tot are atatea capitole, scriu cate o fraza cu fiecare pix.