| QSame22 a întrebat:

Salutare TPU, daca am terminat 10 clase si am fost exmatriculat in clasa 11 a, imi mai pot lua diploma de 10 clase?

Răspuns Câştigător
| SabyMiha08 a răspuns:

Da, se poate lua diploma de 10 clase, te duci la secretariatul liceului cu buletinul la tine si o poti lua de acolo

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai exista diploma de 10 clase, poti obtine certificatul de absolvire a ciclului inferior al liceului însoţit de foaia matricolă, te duci si il soliciti de la liceul unde ai terminat 10 clase.

| QSame22 explică:

Si dupa cat timp o pot lua?