| SmQaLeXuTzz a întrebat:

Salutare TPU, m-am inscris la liceu, pe profil turism si alimentatie, deoarecere eu vreau sa ma fac barman.Sunt foarte pasionat de aceasta meserie, si as vrea sa ajung un barman foarte bun in ceea ce face. Credeti ca se merita?

2 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! In cazult atu daca vorbim in primul rand de pasiune sigur vei ajunge un Barbar de Renume, si da sigur vei ajunge intrucat Barmarii, Ospatarii sunt foarte bine pllatiti in acest domeniu insa daca ai noroc sa pleci in strainatate aici in Romania... dar in final Rasunsul este ca se merita

| Nustiucinece a răspuns:

Salut, daca o sa vrei sa practici asta in Romania nu prea ai sanse doar daca ai noroc sa primesti mult bacsis in fiecare luna, in strainatate ai sanse mult mai mari. Deci daca vrei sa faci asta in Romania nu se merita dar in strainatate da.