| DuNNHiLL a întrebat:

Media mea de admitere la liceu este: 8, 70 iar media la liceul dorit de mine, este: 8, 59. Eu stau in Bucuresti si liceul este: Ion Barbu, profil: Stiinte Sociale care are cea mai mica medie.As vrea sa stiu, daca am sanse sa intru, sau nu happy

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Si eu am optat pentru stiintele sociale si am cam aceeasi situatie ca si tine -nu e mare diferenta intre medii. Eu am pus prima optiune si diriginta mi-a spus ca nu are rost sa imi fac griji, intru 90%.
- bafta!

1 răspuns:
| DuNNHiLL explică:

Am intrat happy Mersi smug