| GoBackInFuture a întrebat:

Voi ce parere aveti, mediile de admitere la liceu au crescut sau au scazut fata de anul trecut? De ce? Va intreb pentru ca imi doresc sa intru la un liceu cu media 9, 10, avand in vedere faptul ca eu am media 9, 22, credeti ca am vreo sansa puppy dog eyes? Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

Cred ca depinde de la judet la judet....eu zic ca ar trebui sa incerci la liceul al, ai sanse fiindca oricum cei cu note mai mari decar ale tale se vor imparti. vor merge la profile diferite, licee diferite deci nu trebuie sa iti face griji ca nu vei intra.Succes sa intri unde vrei!:*

1 răspuns:
| thelordoftime a răspuns:

Ai mari sanse tinand cont ca o treime din elevi au picat examenul! Notele au scazut de anul trecut dar anul acesta cred ca vor urca! Dar nu te ingrijora pentru ca urca cu maxim 5 sutimi! Eu intru cu 9, 59 la liceu cu 9, 33!