| Johan00 a întrebat:

Salutare! Trebuie sa ma hotarasc in privinta facultatii pe care o sa o urmez. Ma gandesc la Politehnica Bucuresti, automatica si calculatoare sau universitatea tehnica Cluj, automatica calculatoare. Ce imi recomandati? Ce plusuri si minusuri are fiecare universitate? Voi ce ati alege daca ati fi in locul meu? Multumesc!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

UTCN calculatoare.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Cunosti minim 1 persoana in Bucuresti si minim 1 persoana in Cluj?
Cauta-le pe Facebook, telefon si intreaba-le daca ti-ar recomanda sa te duci acolo. apoi compara ce ti-au zis.

Mai poti compara prin numarul de cunostinte/prieteni din fiecare oras.