| Smoke323 a întrebat:

Salutare tuturor, am intrat la facultate la buget (contabilitate) dar a fost a treia optiune. Eu voiam la finante, tot la buget, ce mi-a fost prima optiune, dar am avut media 8, 78 iar ultima de la finante a fost 8, 82. Dupa confirmarea locurilor (poate unii se retrag, scad mediile etc), este vreo sansa sa avansez in optiuni, adica este posibil asa ceva? Este vorba despre ASE.
Funda!

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Este foarte posibil. Majoritatea au pus dosare la mai multe facultăți și poate se hotărăsc să confirme la altă facultate.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Da, este, roagă-te să plece cât mai mulți (oare de ce ar pleca?)