| Stan_Vlad_2000 a întrebat:

Salutare tuturor!
Sunt din R. Moldova si as vrea sa merg in Romania la invatat. Sunt in clasa a IX-a si as vrea sa-mi recomandati un liceu... din Iasi. Ma pasioneaza Fizica, Matematica, Informatica...

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Fiind cetatean al R. Moldova nu iti este de folos recomandarea pe care o ceri! Daca iti va fi aprobat dosarul depus la Inspectoratul Judetean Iasi vei fi repartizat sa studiezi la un liceu aflat in orice localitate din Ro.----nu neaparat in Iasi!
Documenteaza-te din link : http://isjiasi.ro/....../index.php

| Stan_Vlad_2000 explică (pentru alessia5158):

Multumesc mult!

| alessia5158 a răspuns (pentru Stan_Vlad_2000):

Cu placere!
p.s. Pentru depunerea dosarului la ISJ-Iasi, stiu ca este stabilia o anumita perioada(nu o cunosc!).
Nu ai voie sa depasesti termenul limita fixat caci dosarul tau nu va mai fi luat in considerare la repartizare. Succes!

3 răspunsuri:
| costinvlad a răspuns:

Profil Real