| anonim_4396 a întrebat:

Salutare

Urmeaza sa incep primul an in facultatea de Automatica din cadrul Politehnicii in Bucuresti. Cand am terminat cu inmatricularea, un organizator mi-a zis de camine ca se iau in primire la sfarsitul lui Septembrie 2011. De asemenea m-a informat ca detaliile legate de repartizarea pe camere vor fi afisate pe un anumit site dar nu a specificat unde. Am incercat atat siteul principal al facultatii cat si cel pe care sa organizat inscrierea, dar n-am reusit sa aflu nimic.

Problema este ca daca ajung prea devreme, va trebui sa refac drumul la Bucuresti deoarece nu locuiesc in oras. Iar daca ajung prea tarziu risk sa raman fara camera.

Are cineva vreo idee unde pot gasi informatiile exacte legate de camin, si de perioada in care trebuie sa ma prezint pentru a lua camera in primire?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @DOOMZOR! Cred că cea mai la îndemână variantă ar fi să vorbești la telefon cu administratorul Gheorghe Arsene, telefon 402 92 73. Am luat această informație de aici http://acs.pub.ro/index.php?site=admin&lg=romana
Poți suna dar cred că îți va răspunde că până la sfârșitul lui septembrie mai este.
O zi cu zâmbet să ai!

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Pai intra direct pe siteul automaticii sau i-a de pe site numerul de telefon al secretariatului si de la secretare aflii toate detaliile care te intereseaza.