| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,voi ce spuneti, proba muzicala de la liceul de arte, e sa cant o melodie doar ca nu stiu daca trebuie sa o invat si pe de rost sau doar daca conteaza sa asculte sa vada daca am cat de cat voce? In concluzie pot sa fac karaoke pe piesa citind sau trebuie sa stiu versurile in cap?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suni la secretariat la liceu si aflii.

| Catrice a răspuns:

Da fix îți pun ei ecran în fata cu versurile sau stai profii cu pancarte cu versuri laughing

| johnnny123 a răspuns:

Acum sincer, cat de greu este sa inveti versurile unui cantec?
Daca ti se pare atat de greu sa faci asta, atunci ce cauti acolo?