| pHantom1976 a întrebat:

Salutare, vreau să încep un proces de recuperare asupra materiei din clasa a X / IX / VIII mai exact matematica şi nu ştiu în ce mod succesiv şi mai întelegibil să încep lecturarea, de exemplu: Vreau să învăţ lecţia X ca să mă ajute să inţeleg şi mă descurc în următoarea lecţie Y. Nu ştiu dacă programele de lecţii din cadrul unor anumite site-uri sunt ordonate într-un mod corespunzător şi dacă sunt şi alte persoane în aceeaşi situaţie, regret faptul că nu am învăţat matematica şi vreau să reglez acest lucru, mulţumesc.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Daca e pentru BAC, cea mai buna metoda e sa faci variante de BAC zilnic, 3-4 pana reusesti sa le rezolvi fara probleme si esti increzator in cunostintele pe care le ai.