| Raduuuuus a întrebat:

Salutari, as dori sa stiu daca ma pot transfera de la o facultate la alta, mentionez ca sunt anul I, adica urmeaza sa incep si la anul in vara cand se termina anul inchei tot si ma mut? Dau diferente?
De la SNSPA-Stiinte politice la Academia de politie Alexandru Ioan Cuza

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, din pacate nu te poti transfera de la o facultate la alta.
Dai examen de admitere la anul, la cealalta facultate, daca nu mai ai chef de asta.