| Siiimona a întrebat:

Salutari tuturor!

Am fost admisa anul acesta la Facultatea de Medicina Veterinara Bucuresti.As dori sa stiu ce materii se studiaza in anul I, cam cat de dificile sunt aceste materii si eventual as vrea sa aflu si niste pareri cu privire la facultate in general.Chiar este o facultate foarte grea asa cum se spune?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca intre timp ai aflat materiile, chiar ai promovat examenele primei sesiuni, deci intrebarea poate fi considerata cu raspuns.Numai bine.happy