| mihai9689 a întrebat:

Saluut TPU. Am si eu o intrebare,azi am avut partial la botanica. Profesoara ne-a spus ca ne lasa o ora,asa ca am stat putin mai linistit,pentru ca mi-am invatat bine,ca sa dau raspunsuri corecte si complete,mai ales ca am invatat foarte mult. Dupa o jumatate de ora, s-a apucat sa le adune. Vi se pare normal? Ce ar trebui sa fac, pentru ca nu am reusit sa completez doua intrebari din aceasta cauza si nu am primit o nota de care sunt multumit. Multumesc.

2 răspunsuri:
| GeorgeTheMaster a răspuns:

Nu ai ce sa faci, din pacate, asa sunt o parte din profesorii sistemului de invatamant romanesc

| mihai9689 explică (pentru GeorgeTheMaster):

Inteleg...dar e frustrant rau :/ se asteapta sa stii multe si daca scrii, de ce e prea mult, daca nu, de ce nu scrii...