| Deeand a întrebat:

Saluuut! As vrea daca se poate sa -mi spuneti si mie cateva lucruri legat de profilul turism si alimentatie.
- ce materii se fac ( stiam ca din clasa a 10-a sau a 11-a se impart in 2 clase, una de turism si una de alimentatie iar eu vreau la turism )
- ce materii se dau la bac

Răspuns Câştigător
| yourcrys a răspuns:

Eu sunt la turism si alimentatie sunt in a 10-a si e super fain avem oaudas care e organizarea activitatilor, issmitsa care e igiena si securitatea munci..., bazele restauratiei care e clar ce sunt si cam atat...