| Geici7474 a întrebat:

Saluuut! Stiti la ce facultati se poate da admiterea la sfarsitul clasei a 11-a, in afara de Facultatea de info de la Iasi?

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Vezi ca e cam vrajeala povestea.
Leagea nu-i lasa sa inmatriculeze oameni fara bac asa ca va pun sa dati admiterea ca sa va convinga ca aveti locul si sa veniti la ei. In realitate este o vrajeala ca au atatea locuri cu taxa incat cu greu le ocupa.

Imi vine greu sa cred ca dai admiterea in a 11-a si iti garanteaza loc la buget.