| Triff_Iulia_1995 a întrebat:

Saluuut! Tare as avea nevoie de ajutor la informatica deoarece nu ma prea descurc. La scoala cel mai mult lucram de pe "pbinfo". As dori pe cineva din exterior ca sa nu imi mai tot stresez coelgii laughing Cine e dsipus sa ma ajute cu una alta, din cand in cand, il/o rog sa imi spuna. Raman, cumva, datoare;*

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Voi, la informatica, invatati un limbaj si un mod de gandire nou, cu care se programeaza calculatoarele, telefoanele, masinile de spalat si multe altele. Este ca orice alta limba straina, combinata cu matematica si cu logica.
Pbinfo este ca o culegere de probleme, un ajutor pentru a te dezvolta in programare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 lei/ora.

| KatyTaylorNyga a răspuns:

Te pot ajuta uneori...