| vio122 a întrebat:

Scoala noastra face un schimb de experienta cu republica moldova pe baza unui proiect impotriva violentei, iar noi trebuie sa pregatim anumite activitati. avem cateva idei, dar mai trebuie. ati putea sa ma ajutati?

multumesc. dau funda

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Un model de proiect interesant la http://www.scribd.com/......t/40650628

| gaabry33la a răspuns:

Pai proiecte power point,scenete,puteti alege un caz si sa il dezbate-ti si sa formati echipe si sa scrieti pe biletele problema, cauze, rezolvari.sau ati putea juca jocuri big grin