| feli79 a întrebat:

Se inchid scolile maine? asa mi-sa zis, funda

Răspuns Câştigător
| mihai55nmp a răspuns:

>>>http://www.jurnalul.ro/......604085.htm da se suspenda cursurile maine

12 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu, deocamdata nu se inchid, doar daca profi nu se duc la prostet sau fac greva.
Poate se inchid din cauza ninsorilor, dar nu mainewinking

| MoneyMoney a răspuns:

Sa te auda Dumnezeu dar NU cred!

| Heng a răspuns:

Din cate stiu eu, ai auzit gresit. Nu se inchid, din păcate. sad

| Cosminutzz22 a răspuns:

Nu se inchid

| Cosminutzz22 a răspuns:

Nu se inchid 100% nau de ce nu e greva sau ceva genu ma uit la stiri des si n-am auzit nimic de asa ceva in plus doamna nu ne-a zis nimic iar...

funda?

| VintageSoul a răspuns:

Corect ai auzit bine

| Anablondyi a răspuns:

Ce as da timpul inapoi sa fiu si eu la scoalahappy! Prea tarziu, bucurati-va ...cat mai sunteti la scoala...si nu cred ca se inchid.eu ma uit la stiri mereu si nu am auzit de asa devathinking:*

| cristianfrunza a răspuns:

Ninsoarea inchide scoala...

Patru şcoli din judeţele Mehedinţi, Constanţa şi Dâmboviţa, precum şi o grădiniţă din judeţul Hunedoara au fost închise din cauza vremii, a declarat pentru Mediafax ministrul Educaţiei, Daniel Funeriu. În judeţul Mehedinţi au fost închise două şcoli generale cu clasele I-VIII, iar în Hunedoara a fost închisă o grădiniţă, din cauza zăpezii. De asemenea, un liceu din judeţul Constanţa şi o şcoală generală cu clasele I-VIII din Dâmboviţa au fost închise din cauza unei avarii la reţeaua electrică.
( http://www.ziarulring.com/stiri/37467/ninsoarea-inchide-scoala )
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=nu nu se inchid.

| Rŏllшау a răspuns:

Nare cum ca eu maine ma duc la scoala si doamna n-a zis nimic

| Bianca_6401 a răspuns:

Nu se inchidrolling on the floor

| Adinaa28 a răspuns:

Nu se inchid... happy nu au de ce sa se inchida, inca nimeni nu face greva. Funda?