| anonim_4396 a întrebat:

Se mai citeste in ziua de azi?

17 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, personal, cand am timp citesc.Chiar acum ma gandeam sa merg la biblioteca sa vad ce mai e interesant de citit.

mlm
| mlm a răspuns:

Eu sincer citesc si acum, imi aduc aminte de zilele adolescentei, cind citeam foarte mult.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, eu citesc foarte mult.

| kh1ss a răspuns:

Da

| Irina a răspuns:

Eu una citesc, e o metoda de destindere in timpul liber.

| selef a răspuns:

Da in Ziua apar tot felul de articole.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da, dar depinde ce. Am vazut ca se citesc nu numai reviste si ziare.

| moonY a răspuns:

Se citeste.in palma, in cafea.

| Cryss a răspuns:

Eu citesc big grin. Chiar imi placebatting eyelashes.
Si da, stiu multe persoane care citesc, deci cititul nu este o cauza pierduta happy.

| claudya a răspuns:

Eu citesc mult, dar numai literatura straina...si asta la servici, asta e... ufffffffff

| eeeeeeeeee a răspuns:

Eu citesc. din placere uneori, iar in alte dati pentru ca trebuie.

| tukhey23 a răspuns:

Tu ce crezi ca fac pe TPU? citesc intrebarihee hee

| silvia_2359 a răspuns:

Asta depinde de gustul fiecaruia. Daca vrei sa-ti inbogatesti cultura, citesti. Dar din pacate multa lume nu mai are timp, iar cartile au ajuns un lux din cauza preturilor.

| kalymari a răspuns:

De citit se citeste... dar foarte putin... exixta alte,, metode" de informare. In unele cazuri nu se citeste nici prospectul alimentelor (sau lista de ingrediente din care sunt facute), de unde sa auzi ca a citit cineva un roman? oh go on...cand am fost la biblioteca, domnisoara bibliotecara se plictisea si aproape ca atipise laughing)...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai citeste! de la 50% la 20 % a scazut rata de citire. Ce e interesant se citeste ce nu nu! Asa-i in ROmania acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Bibliotecile centrale sunt vizitate zilnic de cititori.
Nu a dat faliment.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu citesc chiar foarte mult...imi place sa citesc.copiii mei cu siguranta vor citi.