| juvyy1999 a întrebat:

Se mai da simulare pentru clasa a vlll a? Unii spun ca se mai da luna aceasta.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În anul şcolar 2013-2014 NU se mai dă altă Simulare naţională!

Este posibil să se dea la nivel de judeţ ( cu subiecte propuse/formulate de Inspectoratul Şcolar Judeţean ), sau la nivel de şcoală.

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| MissDevilish666 a răspuns:

Nu, se dă teză.

| aculaR18 a răspuns:

Eu stiu ca se da teza cu subiect unic, deci da, e un fel de simulare. happy

| juvyy1999 explică:

Aa de teza cu subiect unic chiar nu auzisem, mersi!

| juvyy1999 explică:

Da pai mai sunt cateva zile pana la teza si noua nu ne-a zis nimic de teza cu subiect unic

| soricpaulapaula334 a răspuns:

Pai au spus ca poate dar nu se stie ca inca nu au hotarat.