| Florin458 a întrebat:

Se poate face transfer de la o facultate la alta dupa primul semestru? Facultate cu acelasi profil, doar ca alt oras.

3 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Da este posibil, dar nu in primul semestru, ci dupa terminarea anului universitar.Este interzis transferul in anul 1 sau 4. Te poti transfera dupa un an de studii, de exemplu: Daca esti anul 1, dupa un de studii te transferi in anul 2 la acelasi profil de la facultate. Du-te la secretariat si informeaza-te mai bine, e posibil sa dai niste examene.

Răspuns utilizator avertizat