| DanyUzZy a întrebat:

Se poate pune 4 pe o tema facuta pe foaie?
Am avut un mic conflict cu profesoara de romana iar acum cred ca cam are boala pe mine. Nu mi-am mai gasit caietul asa ca am facut tema pe o foaie rupta din alt caiet, imi poate face ceva?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu prea conează forma ci conținutul.
Temă proasta pe caiet bun = notă mică
Temă bună pe caiet bun = notă mare
Temă proasta pe caiet prost = notă și mai mică
Temă bună pe caiet prost = notă măricică

Tu unde te incadrezi?

| DanyUzZy explică (pentru sierra1):

Tema buna pe o amarata de foaie?

| sierra1 a răspuns (pentru DanyUzZy):

Temă bună pe caiet prost (amarata de foaie) = notă măricică

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce nu ți-ai cumpărat un alt caiet?
Temele nu se scriu pe foi de hârtie. Pe coli de hârtie se dau doar tezele și extemporalele. Profesorul poate să îți dea ce notă vrea la ora lui, mai bine du-te la ea și cere-ți scuze. Și refă-ți tema pe un caiet. Nu îți recomand să te ai rău cu ea, atunci când poți face ceva pentru a repara greșeala făcută. Success!winking

| Alexandru250201 a răspuns:

Deodata ce ti-ai facut teme si e corecta nu vad de ce ti-ar pune 4

| Mihaelablabla a răspuns:

Daca vrea, sigur ca poate laughing