| vladfcog a întrebat:

Se poate sa ma transfer in semestrul al doilea la alt liceu cu profil diferit,eu fiind profil mecanica vreau sa ma duc la profil turism si alimentatie, si as vrea sa stiu cam ce trebuie sa scrii in examenele acelea de diferenta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, daca iti este aprobata cererea de catre Consiliile de administratie ale celor doua licee si reusesti la eventualele diferente. De asemenea, daca esti cl.a IX-a, trebuie sa ai media de intrarea mai mare decat a ultimului intrat la al doile liceu.