| Extraterestru2 a întrebat:

Se pot vedea undeva rezultatele de la Evaluarea Nationala clasa a sasea 2013-2014 si rezultatele de la clasa a opta de anul trecut?

Răspuns Câştigător
| AtomReed a răspuns:

Din ce mi-a spus cineva care a dat examenul in clasa a sasea, rezultatdle sunt confidentiale (ls stiu doar parintii si copiii).
Pe cele de clasa a opta le gasesti pe
admitere.edu.ro

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatele "de la Evaluarea Nationala clasa a sasea" NU se găsesc pe net, ele NU se publică/afişează nicăieri deoarece NU sunt publice!

Rezultatele de la Evaluarea Naţională 2014 le găseşti la linkul oficial :
http://static.admitere.edu.ro/2014/staticPre/j/

Toate cele bune.

| dodo1530 a răspuns:

Da, trebuie sa le gasesti pe internet. Da-i o cautare pe google big grin

| PROmarteMUSK a răspuns:

Da, le gasesti pe net. Dar va trebui sa iti faci cont ca sa le poti vedea.