| anonim_4396 a întrebat:

Se redeschid scolile de pe 8 februarie? Eu am auzit ca in scenariul verde se deschid toate, iar in scenariul galben numai clasele I-IV, VIII, XII XIII si gradinitele.Asa-i?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se redeschid, scoala continua online.
Cazurile de covid continua sa fie foarte multe la ora asta. Inca este stare de alerta, deci nimeni nu iese pe strada si nu merge la scoala. vom vedea peste 2 saptamanai ce mai este.

| raMLesS a răspuns:

Da, intr'adevar

| raMLesS a răspuns:

@Jasmina Inca este stare de alerta, deci nimeni nu iese pe strada si nu merge la scoala.

Mai citeste odata ce e starea de alerta

| Cosmin483 a răspuns:

Da, asa este.

| NoName75 a răspuns:

Este si clasa XIII?laughing

| anonim_4396 explică (pentru NoName75):

Da,pentru cei care doresc sa mai faca o clasa.Documenteaza-te!

| ROberrt86 a răspuns:

Da. Raspunsul final se da pe 2 februarie.

| 123123NONAME123123 a răspuns:

Asa au anuntat ministri deci probabil asa va fi, dar din cate stiu inca nu au aparut inca hotarari de guvern sau alte acte normative semnate ce sa prezinte clar procdeurile(cine se duce si cine nu in x si y situatii), dar e posibil sa ma insel.Si asa daca au anuntat oficiali aproape 100% asa va fi.