| aBunnyMind a întrebat:

Se scade din punctaj daca ai taiat cuvantul la examen?

Răspuns Câştigător
| maryfanMJ97 a răspuns:

Daca l-ai taiat cu o singura linie orizontala nu

7 răspunsuri:
| adikiller1 a răspuns:

Nu se scade daca taic cu o linie orizontala, dar daca mazgalesti, tai zintat sau tai si pui in paranteza s-ar putea sa iti considere semn personal sau nu stiu cum se numeste si iti anuleaza lucrarea.

| aBunnyMind explică (pentru adikiller1):

Am auzit de semnul ala, oare la ce se refera, doar nu faci voo doo pe foaie.

| adikiller1 a răspuns (pentru aBunnyMind):

Semnul ala se foloseste pentru a identifica o anumita lucrare.De exemplutonguerofa s-a inteles cu un elev sa faca o steluta in loc de punctul la i si daca profesoara respectiva gaseste lucrarea unde e steluta pe i ii pune puncte in plus.De aceea, se considera semn.

| Soborigozaur a răspuns:

Nu,deoarece nu ale nicio legatura dar trebuie legat doar cu o linie orizontala

| Alex9Alexutzu a răspuns:

Nu,ca la concursuri.Ai gresit tai.

| rozzz a răspuns:

Nu nu numa daca mazgalestihappy

| nan a răspuns:

Nu cred, da se considera semn si e posibil sa iti amane examenu sau eu stiu sa nu o corecteze