| Berserkera a întrebat:

Se sustine examen de admitere la Universitatea ``Alexandru Ioan Cuza`` din Iasi la Facultatea de Filosofie si Stiinte politice? Cineva mi-a spus ca da, se sustine examenul de admitere, dar am cautat subiecte de admitere pe internet la disciplina filosofie si nu am gasit nimic. Se da admitere sau nu? Pe site nu gasesc nimic de genul, dar vreau sa imi confirme cineva. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce ai face o astfel de facultate inutila? Mai bine te angajezi direct la McD si iti salvezi vreo 4 ani de dureri de cap si cheltuieli fara rost...