| Chrissy92 a întrebat:

Si cum pot face un studiu de caz la lucrarea de licenta?

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Facand acest studiu, bineinteles. Mergi la o firma care-ti poate furniza datele de care ai nevoie in proiect si apuca-te de treaba.

| diaac a răspuns:

Depinde la ce facultate esti. Uita-te si pe site-ul faculatii, ar trebui sa aiba un ghid de realizare a lucrarii de licenta (la mine la facultate, cel putin, aveau asa ceva pe site). Noi nu prea avem cum sa te ajutam aici, intrebarea asta ar fi mai buna de pus profesorului tau coordonator. Succes!