| anonim_4396 a întrebat:

Si voi aveti dependenta de muzica?

13 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nup. În schimb îmi place să ascult muzică la un sistem hi-fi, în principal muzica clasica din 70 80, dar și modernă electronică. Dependență am doar de zahăr, fără o gustare după masă nu pot să stau liniștit, parcă trebuie să-mi urce glicemia puțin.

| zurick a răspuns:

Nu. Da, ascult când am chef de ea

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, insa apare si dispare
a fost odata (ca nici odata) cand eram dupa o noapte nedormita si m-am uitat la un videoclip care imi placea la nebunie si... am inceput sa ma simt mai bine big grin

| Mirel4412 a răspuns:

Dependenta nu cred ca poti s-o numesti, fiecare asculta muzica cand si cat poate.

| mont a răspuns:

Daaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, in fiecare zi fredonez ore in sir cate o melodie si nu mi o mai pot scoate din cap happy

| Adrian5575 a răspuns:

Aveam acum 1 an sau 2. Acum parca nu mai simt asa des nevoia de muzica.

| UnDiavol a răspuns:

Ascult orice muzica îmi place muzica face parte din viața mea ascult muzica și acum

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, de cand ma stiu. De multe ori se intampla sa ascult melodiile mele preferate in cap.

| AndrElle a răspuns:

Da.

| Alinailies a răspuns:

Da.
N-as putea trai fara muzica. Sau as putea dar cu antidepresivelaughing

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Daaaaa