| BogdanKara a întrebat:

Simt ca am facut o greseala enorma in privinta unei decizi de a ma transfera de pe profil mate-info(semestrul 1) pe profil filologie intensiv engleza(semestrul 2) si sunt curios daca mai exista o sansa ca in clasa a 10-a sa pot reveni pe profilul mate-info facand in continuare meditatii la matematica fiind pe filo in caz ca o sa imi ceara competente?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca mai ai vreo sansa de transfer, fiindca directorul nu va aproba hachitele unui copil care se razgandeste peste noapte.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, poti. Dar de preferabil sa te transferi în acelasi liceu ca sa ti se aprobe sigur.

| BogdanKara explică (pentru Nirvanaaa):

Da,este in acelasi liceu

| Nirvanaaa a răspuns (pentru BogdanKara):

Atunci încearcă sa vorbesti la secretariat sa vezi exact perioada când te poți transfera.