| Xnsy a întrebat:

Simulare 13 martie 2017, romana
M-am trezit pe ultimu moment aproape de ora 12 noaptea sa intreb pe TPU, ce argumente s-au SCOS de la simulare?
Sunt disperat, am invatat tot in afara de cateva argumente si nu gasesc pe internet care argumente s-au scos, deocamdata stiu deja genul liric, epic, basmul, balada, pastelul si fabula, trebuie sa mai stiu ceva?
Doamne, si pana maine trebuie sa invat sa mai pun si puncte in loc de virgule, fac propozitii de 1 kilometru.

3 răspunsuri:
| Xnsy explică:

{
acum 13 ore | RobyUhtred a răspuns:

Da, poate sa pice pastelul, doina, semnificatia titlului, semnificatia mesajului, apartenenta la genul liric, si la genul epic, fabula, balada, basmul, si apartenenta la genul epic. Bafta
}
RobyUhtred, multumesc, mi-ai salvat media de la istorie si limba romana. nu intreba de istorie

| Xnsy explică:

Genul liric, 10 IAU!

| Danyel2002 a răspuns (pentru Xnsy):

Şi eu iau 10! happy