| hotstyle a întrebat:

Sinonime pentru cuvantul bizar! funda

Răspuns Câştigător
| ŁοłłϊÞοÞ a răspuns:

Ciudat, neobistnuit, straniu, exravagant.

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ciudat, neobişnuit, straniu, etc.
@Cookie21 funda nu este vreun sinonim al cuvantului.batting eyelashes

| AoiTori a răspuns:

Ciuda, straniu, neobisnuit, extravagant. Sper ca ti-am fost de folos! Funda?

| Cookie21 a răspuns:

Ciudat.Straniu.Fantezie, funda?

Răspuns utilizator avertizat
| adorciocolata a răspuns:

Ciudat, suspect, extravagant, straniu, ambiguu, neobisnuit, nesigur

| oanyoana a răspuns:

Bizar-neobisnuit,straniu,ciudat,suparator,extravagant...funda?

| alecs91 a răspuns:

Ciudat,straniu

| Wechangetheworld a răspuns:

Fantezie este sigur si eu am avut de gasit sinonim pentru cuvantul bizar la tema...sau daca sunt mai multe adica "sinonime" : straniu, ciudat si daca ii trebuie si mai multe, gasesti tu sinonime la cuvintele STRANIU sau CIUDAT tongue... sper ca ti-am fost de ajutor:*

| QuiGon a răspuns:

Bizar=suspect,suspicios,ciudat

| Frandes_Paula_1990 a răspuns:

Ciudat misterios