| Zulicious a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva obiecte facute din sticla, cauciuc si plastic. Daca se poate sa-mi aratati si poze ar fi perfect.

Multumesc mult!:X

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Anya,
Reformuleaza intrebarea ca sa priceapa lumea la ce categorie de obiecte te referi : obiecte de podoaba, de uz casnic, de arta etc. Numai bine!

| Zulicious explică:

@alessia5158 nu conteaza categoria.important era sa fie din plastic, sticla sau cauciuc. oricum multumesc pentru ca ai incercat sa ma ajuti.peace :*

| danyelos a răspuns:

Poi. din sticla ai putea face cioburi.Cauciucu l-ai putea decupa in forma de ursuleti, printese.nu stiu. pui cauciucu peste cioburi. iar plasticul il rupi sa incapa pe suprafata cauciuculuihappy
Funda?laughing