| Dragos636 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste aplicatii pentru. telefon cu care sa invat limba engleza. Faza e ca stiu cam 70% limba engleza, dar vreau sa stiu mai mult, cam la perfectie. Si nu neaparat o aplicatie, chiar si un site, dar sa fie bun.

3 răspunsuri:
| Oxymorone a răspuns:

Da,asa cum a spus si bladdddd, mai intai ar trebui sa inveti limba romana si e bine sa stii ca limba engleza nu se invata cu aplicatii happy Stai pe langa oameni vorbitori de limba engleza.

| bladdddd a răspuns:

Ca sa inveti o limba straina, iti sugerez -inainte de toate - sa inveti limba romana

| Dragos636 explică (pentru bladdddd):

Uau, am o greseala, iti dai seama.