| Maya_8462 a întrebat:

Spuneti-mi urgent cum se face o parasuta de jucarielove struck
Urgent va rog

Răspuns Câştigător
| 1234567_7921 a răspuns:

Dintr.o pungalaughing
Sau chiloti si ii legi pe parti cu fundita de le eismug

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de: O punga mare de nailon, foarfeca, un cui, 8 fire.
Ce ai de facut:
Taie o portiune patrata, mare, din partea din fata a unei pungi de nailon. taie colturile asa incat sa formezi un octogon. cu un cui, perforeaza o gaura mica de tot (ac) sa incat sa ai opt gauri, asezate sintactic la fiecare colt.
leaga un snur de fiecare gaura, apoi trage celelalte capete la un loc si fa-le un nod strans. impinge un cui nu ac printre nod pe post de greutate.

| laura360 a răspuns:

Nu știu cum! Și eu caut același lucru!

| Petre_Tavi_1978 a răspuns:

Poti face cu un robotel, plasa de nailon, baloane x2 unul mare si unul mic si material.Materialul il faci parasutasi il legi debratele robotului dupa care va iesi (y)