| wolya a întrebat:

Stie careva daca cursurile de engleza la facultatea de medicina din iasi se fac cu adevarat sau doar asa, mai mult de forma?

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Degeaba - nu au ce face si au bagat si ei engleza - Doamne ce intrebare ai pus - te-ai gandit mult

| cotcodac4 a răspuns:

Fata si chiar daca ai face cursuri pe bune cand te duci intr-o tara in care si vb numai engleza nu prea te descurci. crede ca eu am un nivel in care difer accenturile pe tara si parca tot nu sunt multumit

| LNK a răspuns (pentru cotcodac4):

Puţi de prost ce ești.