| MyyyNamee a întrebat:

Stie careva site-uri in care sunt comentarii la compuneri cu apartenenta unui text la genul epic,genul liric,basm,nuvela, fabula, semnificatia mesajului unui text, semnificatia titlului, caracterizarea unui personaj (fara comentarii cu glume, mistouri) P.S:Stiu sa fac compuneri dar vreau sa le mai imbunatatesc

1 răspuns:
| MadRaven a răspuns:

Caută pe Google: "demonstraţie gen epic", "demonstratie fabulă" etc.
Dar dacă ai nevoie pentru un examen (cum am eu nevoie) te sfătuiesc să iei din cărţi, nu de pe net.